Czy jednym z dowodów na istnienie Boga jest Biblia?

Analogicznie można stwierdzić, iż jednym z dowodów na istnienie Spidermana jest komiks?

Nie mogę zrozumieć dlaczego Stary Testament nie jest zabroniony przez Sądy jako książka wybitnie pornograficzna, okrutna, sadystyczna i niemoralna, gdzie ludzie współżyją seksualnie ze swoimi rodzicami, czy zabijają małe dzieci, nie wspomnę o słyszeniu w głowie jakiś boskich głosów nakazujących zabicie jedynego dziecka.

Gdyby jakaś nowa grupa religijna, za pomocą zmasowanego psychicznego nacisku zmuszała swoich członków do tego, aby włączali do tej grupy noworodki, żeby one przez całe życie finansowały grupę i we wszystkim stosowały się do jej poleceń, nazwano by ją „sektą”.

Państwo prawdopodobnie rozwiązałoby taką grupę, a „przywódców sekty” oskarżyło o szantaż i wykorzystanie. Szczególnie, jeśli taka grupa nie tolerowałaby wystąpienia z niej i groziła za to najcięższych karami i z tego powodu wyrządzała swoim członkom ciężkie szkody duchowe i ograniczała ich wolność osobistego rozwoju.

Jeśli w rozpowszechnionej na całym świecie przymusowej sekcie, setki tysięcy dzieci byłyby wykorzystywane seksualnie i zbrodnie te na polecenie przywódcy sekty byłyby tuszowane i wyjęte spod ścigania karnego, to takiej kryminalnej organizacji i jej przywódcom wytoczono by proces karny. 

Czy może być inaczej tylko dlatego, że ta organizacja nazywa się „Kościołem” a polecenie przemilczania tych przestępstw nie wyszło od bosa mafii, lecz zostało wydane przez papieża?

Nie, to nie jest inaczej, to jest tylko wielusetletnie przyzwyczajenie do pedofilskiego kapłaństwa i władzy ich najwyższego kapłana. Od kiedy zbrodnie przeciw ludzkości podlegają karze udawanie, że się tego nie widzi nie jest już dopuszczalne. Kościół Katolicki dopuścił się przestępstw przeciwko ludzkości w trzech głównych punktach:

1. Utrzymywanie i kierowanie ogólnoświatowym totalitarnym, przymusowym reżimem, który uciska swoich członków za pomocą gróźb budzących strach i szkodzących zdrowiu.

2. Utrzymywanie siejącego śmierć zakazu używania prezerwatyw także wtedy, kiedy istnieje zagrożenie zakażeniem HIV/AIDS.

3. Utworzenie i utrzymywanie ogólnoświatowego systemu tuszowania i ułatwiania przestępstw seksualnych przez księży katolickich, co jest pożywką dla coraz to nowych przestępstw.____________________________________Horus w Egipcie.

Urodzony przez dziewicę około 3000 lat p.n.e. Gwiazda ze wschodu. Chodził po wodzie. Leczył chorych. Przywracał wzrok ślepcom. Ukrzyżowany po 3 dniach od śmierci zmartwychwstał.

Mitra w Persji.

Urodzony 25 grudnia około 1200 lat p.n.e. Narodzinom jego towarzyszyli pasterze. Miał 12 uczniów. Czynił cuda. Na weselu zamienił wodę w wino. Po śmierci zmartwychwstał.

Dionizos w Grecji.

Urodzony przez dziewicę 25 grudnia ok. 500 lat p.n.e. Podróżował i nauczał. Zamieniał wodę w wino. Nazywany “świętym dzieckiem”.

Kriszna w Indiach.

Urodzony przez dziewice 25 grudnia około 900 lat p.n.e. Gwiazda ze wschodu. Czynił cuda. Nazywany. “synem bożym”. Ojciec stolarz. Ukrzyżowany zmartwychwstał.

Jezus Chrystus w Izraelu.

Urodzony przez dziewicę 25 grudnia około 2000 lat temu. Gwiazda ze wschodu. Czynił cuda. Chodził po wodzie. Miał 12 apostołów. Ojciec cieśla. Ukrzyżowany po 3 dniach od śmierci zmartwychwstał.